Kędzior - Ośrodek Szkolenia Kierowców - Knurów

O nas

Czy można żyć w dzisiejszym świecie bez prawa jazdy? Wydaje się że nie. Prawo jazdy potrzebne jest na każdym kroku. Jeśli nawet nie masz samochodu to jeśli szukasz pracy cząsto jest to niezbądna umiejętność.

Droga do zdobycia jest niestety długa i wyboista. Najpierw trzeba odbyć kurs prawa jazdy, po czym zdać niełatwy egzamin ze znajomości zasad ruchu drogowego i prowadzenia samochodu. Jeśli jednak:

  • chcesz mieć prawo jazdy
  • chcesz zdac egzamin
  • chcesz sprawdzic bądź udoskonalic swoje umiejętności
  • chcesz osięgnąc wiąkszą radośc i satysfakcją z jazdy samochodem

PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z NASZEJ OFERTY

Nasza szkoła istnieje od 01.05.1995 roku. W tym okresie wyszkoliliśmy tysięce kierowców. Cieszymy się dobra renomą wśród absolwentów jak również wśród obecnych kursantów. Posiadamy uprawnienia do szkolenia kandydatów na kierowców kategorii: A, A1,B,B1,B+E,C, C+E,D. Głównym celem naszego ośrodka jest jak najlepsze przygotowanie uczestnika do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Zasady egzaminowania w Polsce są dość trudne, a ilość jazd na kursie prawa jazdy ograniczona do 30 godzin. Dlatego należy od samego początku trwania kursu prawa jazdy solidnie przygotowywać się do nauki teorii oraz praktycznej nauki jazdy. Nasi instruktorzy ze stoickim spokojem wyjaśnią trudne aspekty jazdy samochodem oraz wytłumaczą jak w najprostszy sposób pokonać manewry. Pokażą również wszystkie tzw. haczyki na trasach egzaminacyjnych, gdyż odbywali praktyki w Ośrodkach Egzaminacyjnych podczas przeprowadzania egzaminu. Nauka jazdy w naszym ośrodku to bezstresowe i efektywne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy. Dla nas najważniejsze jest poczucie bezpieczeństwa za kierownicą, znajomość przepisów i umiejętność wprowadzenia ich w życie w czasie jazdy. Jeśli chcesz cieszyć się z jazdy samochodem a przy tym mieć pewność, że nie "tracisz głowy" w trudnych sytuacjach drogowych to ZAPRASZAMY!

Dariusz Kędzierski